با دیناکالا آسان بفروشید و کسب درآمد اینترنتی خود را آغاز نمایید!

انتصاب دکتر مویدی به عنوان معاون ترویج و آموزش کشاورزی

بازدید: 1 بازدید

Views: 819

طی حکمی از سوی دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان، دکتر علی اکبر مویدی به عنوان معاون ترویج و آموزش کشاورزی منصوب شد

طی مراسمی  با حضور دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر اسکندر زند مشاور عالی سازمان، دکتر غلامحسین طهماسبی قائم مقام سازمان، دکترمحمودی معاون توسعه مدیریت و منابع دوشنبه ۲۶ شهریور سال جاری در سالن اندیشه از خدمات مهندس درجانی در سرپرستی معاونت ترویج و آموزش تقدیر و  دکتر علی اکبر مویدی به عنوان معاون ترویج و آموزش کشاورزی معرفی شد.

دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان با اشاره به سوابق مدیریتی دکتر مویدی در دوران ریاست مرکز تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی، وی را فردی توانمند و با سابقه طولانی در حوزه ترویج کشاورزی توصیف کرد. دکتر خاوازی در بیان امتیازات شخصیتی دکتر مویدی وی را فردی با قدرت تعامل بالا دانست که از ویژگی های قابل توجه برای مدیران در پیشبرد اهداف سازمانی است. دکتر خاوازی مسئولیت معاونت ترویج و آموزش را از حیث راه اندازی موسسه جدیدالتاسیس ترویج و آموزش وزارت جهادکشاورزی حائز اهمیت دانست و توجه به تربیت مدیران جوان را یکی از مجموعه انتظارات خود برشمرد. وی هم چنین با آرزوی موفقیت برای دکترمویدی ابراز امیدوازی کرد سیاست ها و اهداف مورد توجه در اعتلای بخش ترویج و کشاورزی تحقق یابد.

دکتر مویدی  معاون ترویج و آموزش اجرای موفقیت آمیز نظام نوین ترویج را مرهون توجهات مجموعه مدیریت ستاد سازمان دانست و از حمایت های دکتر زند در کسب موفقیت های مرکز تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی قدردانی کرد. وی با اشاره به تحقق افزایش درآمد اختصاصی این مرکز در دوران مدیریتی خود، موفقیت در  برنامه های ابلاغی در زمینه آموزش کارکنان، ترویج  و تعامل بین محققان معین این مرکز و مراکز خدمات جهادکشاورزی را مرهون پشتیبانی و همکاری فرد فرد پرسنل شاغل در مرکز تحقیقات و آموزش و ترویج کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی دانست و از آنان تشکر کرد.

با حضور دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان و معاونان وی حکم انتصاب دکتر مویدی  به عنوان معاون ترویج و آموزش سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی به وی ابلاغ شد.

منبع: سایت سازمان تحقیقات، آموزش  و ترویج کشاورزی

معاون ترویج و آموزش کشاورزی

دسته بندی ابلاغیه ها اداره ترویج اخبار و تازه های اداره ترویج
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ورود به سایت