با دیناکالا آسان بفروشید و کسب درآمد اینترنتی خود را آغاز نمایید!

اهدای یک دستگاه اتومبیل به باغ گیاهشناسی ملی ایران توسط شرکت ایده پرداز سمند ایرانیان

بازدید: 1 بازدید

Views: 173

با توجه به اهمیت و جایگاه منابع طبیعی در حفاظت از محیط زیست و در این میان توجه به نقش باغ گیاهشناسی ملی ایران به عنوان یکی از ذخایر باارزش ژنتیکی در کشور، شرکت ایده پرداز سمند ایرانیان به عنوان یکی از پیشگامان این امر مهم و در راستای کمک به توسعه تحقیقات کاربردی و با هدف همکاری در صیانت و حفظ یکی از بزرگترین خزانه های منابع زیستی ایران و جهان، در موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور یک دستگاه پژو پارس را به این موسسه اهدا کردند.

در مراسم اهدا جناب آقایان باقری به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره و همکاران ایشان جناب آقایان توکل، شاهرودی و اعجازی از شرکت ایده پرداز سمند ایرانیان و جناب آقایان دکتر جلیلی، ثاقب طالبی، مهندس خدایی، گنجی و سرکار خانم ها دکتر سفیدکن و جمزاد و خانم مهندس خدابخش از موسسه حضور داشتند.

در ابتدا جناب آقای مهندس باقری در خصوص شرکت ایران خودرو و وظایف آن توضیحاتی را ارائه نمودند که یکی از مهمترین وظایف شرکتهای خودروسازی می تواند کمک به حفاظت از منابع زیستی به ویژه باغ گیاهشناسی باشد و امیداوریم در این راستا شاهد تلاش سایر همکارانمان نیز باشیم. ایشان اظهار داشتند با توجه به نقش و جایگاه محیط زیست در کشور که یکی از مسائل مهم به ویژه برای نسل های بعد می باشد و احیا آن می تواند سالها به طول انجامد، باید در حفاظت از آن و کلیه عواملی که مسئول نگهداری از این ذخیره گاهها هستند تلاش ویژه ای صورت گیرد. ایشان از سرکار خانم خدابخش به خاطر معرفی این مجموعه به آنها و نقش و اهمیت این باغ نیز تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه جناب آقای دکتر جلیلی رئیس موسسه ضمن عرض تشکر و قدردانی از مهندس باقری و همکاران ایشان که برای این امر مهم تلاش کردند اظهار داشتند که حفاظت از محیط زیست می تواند گام موثری در پیشبرد یک جامعه داشته باشد و در این زمینه خواستار ادامه همکاری های مشترکی میان موسسه و این شرکت خودروسازی شدند.

[ux_gallery ids=”9419,9417,9415,9413,9411,9409,9407″ type=”slider”]

دسته بندی اخبار صفحه اصلی اخبار و رویدادها
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ورود به سایت